



| Znamionowe napięcie/częstotliwość | 230 V / 50 Hz |
| Sumaryczna moc obciążenia maksymalna | 3680 W |
| Maksymalny prąd obciążenia | 16 A |
| Maksymalna energia rozproszona | 380 J |
| Łańcuchy chronione | Faza zero |
| Liczba portów USB do ładowania | 3 szt. |
| Gniazda z uziemieniem | 4 szt. |
| Napięcie na porcie USB | 5 V |
| Liczba gniazd | 4 szt. |
| Maksymalny prąd portu USB | 2.1 A |
| Zabezpieczenie prądowe portów USB | Jest |
| Port USB do ładowania urządzeń | Jest |
| Długość | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj opakowania | Opakowanie foliowe z otworem na hak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Waga kartonu | 13.88 |
| Objętość pudełka | 0.05 |
| Ilość sztuk w pudełku | 30 |
| ITF-14 | 14745090820376 |
| EAN | 4745090820379 |
| ROHS / CE | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.