



PLECAK CARBON
| Dla urządzeń z przekątną | 15.6 " |
| Kolor | czarny |
| Materiał | poliester |
| Kieszenie główne | 3 |
| Kieszenie boczne | 2 |
| Przedział na urządzenie | na notebooka, wzmocnione ścianki |
| Organizer na długopisy, wizytówki i urządzenia mobilne | jest |
| Kolor zamka błyskawicznego | czarny |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 20.0 x 48.0 x 35.0 cm |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 20.0 x 48.0 x 35.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.6 kg |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.