



Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 48 godzin
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: DS925+
Kod producenta: DS925+
Stan magazynowy:
Kod EAN: 4711174726004
Stan produktu: Nowy
Synology DS925+ to nowoczesny serwer NAS zaprojektowany z myślą o małych i średnich firmach oraz wymagających użytkownikach domowych. Urządzenie łączy wysoką wydajność, bezpieczeństwo danych oraz szerokie możliwości rozbudowy, dzięki czemu idealnie sprawdzi się jako centralne miejsce przechowywania plików, kopii zapasowych i multimediów.
Synology DS925+ doskonale sprawdzi się jako:
Dzięki wsparciu dla wielu użytkowników i uprawnień dostępu, urządzenie pozwala na bezpieczną współpracę zespołu – zarówno lokalnie, jak i zdalnie.
Ten model NAS to także świetne rozwiązanie dla domu:
Synology DS925+ oferuje rozbudowane mechanizmy ochrony:
To gwarancja, że Twoje dane są zawsze bezpieczne.
Dzięki systemowi DiskStation Manager (DSM), użytkownik zyskuje dostęp do:
Nośnik danych
| Interfejs napędów pamięci masowej | M.2, SATA |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5", 3.5", M.2 |
| Maksymalna obsługiwana pojemność | 180 TB |
| Liczba slotów M.2 (M & B) | 2 |
| Usługa RAID | Tak |
| Poziomy RAID | 0, 1, 10, 5, 6, JBOD |
| Zatoka hot-swap | Tak |
| Obsługiwane systemy plików | BTRFS, exFAT, ext3, ext4, FAT32, HFS+, NTFS |
| Zainstalowane urządzenie pamięci masowej | Nie |
| Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci | 0 TB |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 9 |
| Rodzaje zainstalowanych dysków | Nie |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
Procesor
| Producent procesora | AMD |
| Generacja procesora | AMD Ryzen Embedded V1000 Series |
| Typ procesora | Ryzen Embedded |
| Model procesora | V1500B |
| Taktowanie procesora | 2,2 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
Pamięć
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Maksymalna pamięć operacyjna RAM | 32 GB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Korekcja ECC | Tak |
Sieć
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 2500 Mbit/s |
| Funkcja Wake-On-LAN | Tak |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
Konstrukcja
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,2 cm |
| Średnica wentylatora 2 | 9,2 cm |
| Zamek zatoki dysku | Tak |
| Diody LED | Tak |
Wydajność
| Model | NAS |
| Klasa urządzenia | Home i Home Office |
| Funkcja kopii zapasowej | Tak |
| Cechy kopii zapasowej | Chmura, iSCSI LUN |
| Wsparcie wielojęzyczne | Tak |
| Liczba użytkowników | 512 użytkowników |
| Poziom hałasu | 20,5 dB |
| Zdjęcie | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obsługiwane przeglądarki | Chrome, Firefox, Edge, Safari |
| Rejestr systemowy | Nie |
Moc
| Lokalizacja zasilania | Zewnętrzny |
| Moc zasilacza | 100 W |
| Pobór mocy | 37,91 W |
| Pobór mocy (tryb gotowości dysku twardego) | 12,33 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 199 mm |
| Głębokość produktu | 223 mm |
| Wysokość produktu | 166 mm |
| Waga produktu | 2,26 kg |
Zawartość opakowania
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Przewody | LAN (RJ-45)Prąd przemienny |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
Certyfikaty
| FCC CE BSMI VCCI RCM UKCA EAC CCC KC BIS |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.