



| Komunikacja | Bluetooth |
| Rodzaj słuchawek | nakładane pełne |
| Oprawa akustyczna | zamknięte |
| Rodzaj mocowania | pałąk |
| Bluetooth specyfikacja | V5.0 + HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Zakres częstotliwości układu radiowego | 2.402–2.480 GHz |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Czułość (słuchawki) | 94 dB |
| Czułość (mikrofon) | 32 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 20–16000 Hz |
| Zakres działania | 10–15 m |
| Czas pracy w trybie rozmowy / słuchania muzyki | 8 godz |
| Złącza | 3.5 mm jack, Micro-USB do ładowania baterii |
| Materiał słuchawek | tworzywo sztuczne |
| Kolor | szary+biały |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.