



| Komunikacja | Przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | Nakladane pełne |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| Rodzaj mocowania | Pałąk |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Impedancja (słuchawki) | 32 Ohm |
| Impedancja (mikrofon) | 2.2 kOhm |
| Czułość (słuchawki) | 98 dB |
| Czułość (mikrofon) | -58 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100–10000 Hz |
| Długość kabla | 2.1 m |
| Złącza | 2 x 3.5 mm jack |
| Materiał słuchawek | Plastik |
| Kolor | Czarny + czerwony |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 8.0 x 19.0 x 18.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.31 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 7.5 x 18.5 x 17.5 cm |
| Waga netto | 0.25 kg |
| Waga kartonu | 6.92 kg |
| Wymiary kartonu | 38.0 x 40.0 x 41.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0745 |
| Ilość sztuk w pudełku | 20 |
| ITF-14 | 14714033631300 |
| EAN | 4714033631303 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0027 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.