



ORŁY w prezencie! W opakowaniu znajdziesz gratis od War Thunder - czołg T-26, Pierwszej Brygady Pancernej, 500 złote orły i 5 dni konta premium w grze WARTHUNDER
| Komunikacja | przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | nakładane |
| Oprawa akustyczna | zamknięte |
| Rodzaj mocowania | pałąk |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Impedancja (słuchawki) | 32 Ohm |
| Impedancja (mikrofon) | 2,2 kOhm |
| Czułość (słuchawki) | 110 dB |
| Czułość (mikrofon) | 54 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 20–16000 Hz |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącza | 2 x 3.5 mm jack |
| Materiał słuchawek | plastik |
| Kolor | biało-czerwony |
| ROHS CE | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.