



| Komunikacja | Przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | Nakladane pełne |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| Rodzaj mocowania | Pałąk |
| Zestaw słuchawkowy dla graczy | Jest |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Impedancja (słuchawki) | 16 Ohm |
| Impedancja (mikrofon) | 2.2 kOhm |
| Czułość (słuchawki) | 112 dB |
| Czułość (mikrofon) | 58 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100–16000 Hz |
| Długość kabla | 2.1 m |
| Złącza | USB, 2 x 3.5 mm jack |
| Kolor | Czarny + szary |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 10.4 x 23.0 x 19.6 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.45 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 10.1 x 20.5 x 19.0 cm |
| Waga netto | 0.32 kg |
| Waga kartonu | 5.2 kg |
| Wymiary kartonu | 26.0 x 40.0 x 53.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0685 |
| Ilość sztuk w pudełku | 10 |
| ITF-14 | 14714033645857 |
| EAN | 4714033645850 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0047 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.