



| Dla urządzeń z przekątną | До 10.6 " |
| Regulowana odległość między zaciskami | 115–210 mm |
| Maksymalna odległość między zaciskami | 210 mm |
| Minimalna odległość między zaciskami | 115 mm |
| Maksymalna grubość powierzchni do montażu na statywie | 70 mm |
| Długość pręta | 73 cm |
| Przeznaczenie | Do smartfonów/tabletów |
| Sposób mocowania urządzenia mobilnego | Zacisk |
| Kąt obracania | 360 ° |
| Mocowanie | Do biurka, półki, ścianki szafy, zagłówek łóżka |
| Materiał | Plastik + guma + metal |
| Kolor | Czarny |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 13.7 x 6.8 x 20.7 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.38 kg |
| Waga netto | 0.3 kg |
| Waga kartonu | 8.8 kg |
| Wymiary kartonu | 41.0 x 28.0 x 43.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0484 |
| Ilość sztuk w pudełku | 24 |
| ITF-14 | 14714033292334 |
| EAN | 4714033292337 |
| ROHS / CE | Tak |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0019 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.