



| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo, 2.0 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 2 x 3,5 " |
| Oprawa akustyczna | Z pasywnym emiterem |
| Prawdziwe bezprzewodowe stereo (TWS) | Jest |
| Zakres częstotliwości | 80–12000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Wodoszczelna obudowa | IPX5 |
| Żywotność baterii | 4 godz |
| Czas ładowania baterii | 5-9 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg działania | 10 m |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| pojemność akumulatora | 3600 mA·h |
| Typ baterii | 18650 |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność karty MicroSD | 32 GB |
| Obsługiwane formaty audio | WAV, FLAC, MP3, WMA, APE |
| Wbudowany pasywny emiter | Jest |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Waga kartonu | 12.516 kg |
| Wymiary kartonu | 34.4 x 39.6 x 44.7 cm |
| Objętość pudełka | 0.0609 |
| Ilość sztuk w pudełku | 4 |
| ITF-14 | 14745090820284 |
| EAN | 4745090820287 |
| Przewód 3.5 mm jack - 3.5 mm jack |
| System akustyczny |
| Karta gwarancyjna |
| Instrukcja |
| Kabel Type-C |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.