



| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo, 2.0 |
| Rozmiar głośników satellite | 2 x 2.05 " |
| Prawdziwe bezprzewodowe stereo (TWS) | Jest |
| Zakres częstotliwości | 87.5–108.0 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Wodoszczelna obudowa | IP56 |
| Żywotność baterii | 8 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| Ładowanie przez USB | Jest |
| pojemność akumulatora | 1800 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5–108.0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Materiał obudowy | Plastik + guma + tkanina |
| Kolor | Czarny + szary |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.