



| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo, 2.0 |
| Oprawa akustyczna | Z pasywnym emiterem |
| Rozmiar głośników satellite | 2х1,8 " |
| Prawdziwe bezprzewodowe stereo (TWS) | Jest |
| Zakres częstotliwości | 100–20000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 80 dB |
| Żywotność baterii | 4 godz |
| Czas ładowania baterii | 3 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg działania | 10 m |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| pojemność akumulatora | 1200 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5–108.0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność karty MicroSD | 32 GB |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność pamięci USB flash | 32 GB |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Materiał obudowy | Plastik + guma + metal |
| Wysokość | 75 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Głębokość | 65 mm |
| Masa | 380 g |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 7.8 x 8.5 x 21.5 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.53 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 7.3 x 7.2 x 19.7 cm |
| Waga netto | 0.44 kg |
| Waga kartonu | 12.7 kg |
| Wymiary kartonu | 24.8 x 35.8 x 44.6 cm |
| Objętość pudełka | 0.0396 |
| Ilość sztuk w pudełku | 24 |
| ITF-14 | 14714033650448 |
| EAN | 4714033650441 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0014 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.