



| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Rozmiar głośników satellite | 45мм х 2 |
| Zakres częstotliwości | 60–20000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Operation time on one battery charge | 4 godz |
| Interfejs | 3.5 mm mini-jack, Bluetooth |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 4.2 |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Liczba kolorów podświetlenia | 7 |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| Ładowanie przez USB | Jest |
| pojemność akumulatora | 2000 mA·h |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.