



| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo, 2.0 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 2 х 2,5 " |
| Oprawa akustyczna | Typ bas-refleks |
| Lokalizacja portu Bass Reflex | Tył |
| Zakres częstotliwości | 85–20000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Żywotność baterii | 5 godz |
| Czas ładowania baterii | 6 godz |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg działania | 10 m |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| pojemność akumulatora | 2400 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87,5–108,0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Wejście mikrofonu | 6.3 mm jack |
| Liczba wejść mikrofonowych | Jeden |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Waga kartonu | 10.6 kg |
| Wymiary kartonu | 30.0 x 27.0 x 54.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0437 |
| Ilość sztuk w pudełku | 8 |
| ITF-14 | 14745090820222 |
| EAN | 4745090820225 |
| MicroUSB przewód do ładowania |
| System akustyczny |
| Karta gwarancyjna |
| Instrukcja |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.