



| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Schemat dźwiękowy | Mono |
| Oprawa akustyczna | Typ zamknięty |
| Rozmiar głośników satellite | 3 " |
| Zakres częstotliwości | 100–16000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Żywotność baterii | 4 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Podświetlenie | Jest |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| pojemność akumulatora | 1200 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5–108.0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność karty MicroSD | 32 GB |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność pamięci USB flash | 32 GB |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 10.6 x 18.4 x 12.2 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.41 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 9.8 x 18.1 x 11.4 cm |
| Waga netto | 0.34 kg |
| Waga kartonu | 19.0 kg |
| Wymiary kartonu | 50.0 x 38.5 x 60.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.1155 |
| Ilość sztuk w pudełku | 40 |
| ITF-14 | 14714033650981 |
| EAN | 4714033650984 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0024 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.