



| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Rozmiar głośników satellite | 2 x 2.25 " |
| Zakres częstotliwości | 80–20000 Hz |
| Czas pracy na akumulatorze | 4 godz |
| Interfejs | 3.5 mm mini-jack |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 4.2 |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy |
| Ładowanie przez USB | Tak |
| pojemność akumulatora | 1200 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Tak |
| Obsługa kart microSD | Tak |
| Obsługa pamięci flash USB | Tak |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Karta gwarancyjna |
| Przewód 3.5 mm jack - 3.5 mm jack |
| Instrukcja |
| MicroUSB przewód do ładowania |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.