



| Moc wyjściowa (RMS) | 50 W |
| Schemat dźwiękowy | 2.0 |
| Rozmiar głośników satellite | 2x1.5" + 2х5 " |
| Zakres częstotliwości | 45–22000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Czas pracy akumulatora | 4 godz |
| Interfejs | 3.5 mm mini-jack |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 |
| Wyświetlacz | LED |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| Ładowanie przez USB | Jest |
| Pojemność akumulatora | 4000 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesiące |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 28.7 x 28.5 x 52.5 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 4.6 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 24.0 x 24.0 x 47.0 cm |
| Waga netto | 3.82 kg |
| Waga kartonu | 10.3 kg |
| Wymiary kartonu | 30.7 x 53.8 x 58.3 cm |
| Objętość pudełka | 0.0963 |
| Ilość sztuk w pudełku | 2 |
| ITF-14 | 14714033651094 |
| EAN | 4714033651097 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.