



| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Schemat dźwiękowy | Mono, 2.0 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 2 x 2.5 " |
| Oprawa akustyczna | Z pasywnym emiterem |
| Zakres częstotliwości | 100–10000 Hz |
| Żywotność baterii | 4 godz |
| Czas ładowania baterii | 2-3 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.2 |
| Zasięg działania | 10 m |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| pojemność akumulatora | 1500 mA·h |
| Typ baterii | 18650 |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5–108.0 GHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność karty MicroSD | 128 GB |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność pamięci USB flash | 128 GB |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Wbudowany pasywny emiter | Jest |
| Materiał obudowy | Plastik + guma + tkanina |
| Kolor | Niebieski |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Waga kartonu | 14.0 kg |
| Wymiary kartonu | 33.5 x 35.0 x 49.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0575 |
| Ilość sztuk w pudełku | 18 |
| ITF-14 | 14745090820208 |
| EAN | 4745090820201 |
| MicroUSB przewód do ładowania |
| System akustyczny |
| Karta gwarancyjna |
| Instrukcja |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.