



| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
| Rozmiar głośników satellite | 1x8 " |
| Zakres częstotliwości | 50–18000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Czas pracy akumulatora | 6 godz |
| Interfejs | 3.5 mm mini-jack |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| Ładowanie przez USB | Jest |
| pojemność akumulatora | 1200 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5–108.0 MHz |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Materiał obudowy | Plastik |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.