



| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Rozmiar głośników satellite | 1x3 " |
| Zakres częstotliwości | 70–20000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Czas pracy | 4 godz |
| Interfejs | 3.5 mm mini-jack |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| Ładowanie przez USB | Jest |
| pojemność akumulatora | 1500 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5–108.0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor | Czarny |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.