



| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Schemat dźwiękowy | Mono |
| Rozmiar głośników satellite | 1x3 " |
| Zakres częstotliwości | 70–20000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Żywotność baterii | 4 godz |
| Interfejs | 3.5 mm mini-jack |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| Ładowanie przez USB | Jest |
| pojemność akumulatora | 1500 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5–108.0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność karty MicroSD | 32 GB |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność pamięci USB flash | 32 GB |
| Obsługiwane formaty audio | WAV, MP3, WMA |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor | Graffiti |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 15.0 x 16.5 x 27.8 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 1.07 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 11.0 x 12.5 x 24.7 cm |
| Waga netto | 0.8 kg |
| Waga kartonu | 8.5 kg |
| Wymiary kartonu | 34.3 x 29.8 x 62.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0631 |
| Ilość sztuk w pudełku | 8 |
| ITF-14 | 14714033651254 |
| EAN | 4714033651257 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0069 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.