



| Koła, rozmiar i materiał | Średnica 60 mm, z plastyku o wysokiej wytrzymałości |
| Maksymalna waga | 160 kg |
| Kolor | Czarny + czerwony |
| Typ wypełniacza | Poliuretan o wysokiej gęstości |
| Materiał ramy | Metal |
| Pochylenie oparcia | 90-155 ° |
| Rama, rozmiar i materiał | 350 mm, metal |
| Mechanizm pochylania oparcia | 3-18 ° |
| Rozmiar fotela | Duży |
| Rozmiary oparcia | 57.5 x 4.4 x 84 cm |
| Wymiary siedziska | 53 x 51 x 51 cm |
| Waga fotela | 19 kg |
| Rozmiary fotela | 66 x 51 x 135-145 cm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.