



| Koła, rozmiar i materiał | Średnica: 50 mm, z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości |
| Maksymalna waga | 140 kg |
| Kolor | Czarny + czerwony |
| Typ wypełniacza | Poliuretan o wysokiej gęstości |
| Materiał ramy | Sklejka |
| Mechanizm pochylania oparcia | 3 – 18 ° |
| Rozmiar fotela | Średni |
| Rozmiary oparcia | 47 x 8.2 x 67 cm |
| Wymiary siedziska | 49 x 55 x 45-55 cm |
| Waga fotela | 15.5 kg |
| Rozmiary fotela | 57 x 55 x 115 - 125 cm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.