



| Koła, rozmiar i materiał | Średnica: 50 mm, z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości |
| Maksymalna waga | 140 kg |
| Kolor | Czarny + czerwony |
| Typ wypełniacza | Poliuretan o wysokiej gęstości |
| Materiał ramy | Sklejka |
| Regulowane podłokietniki | Możliwość regulacji wysokości |
| Pochylenie oparcia | 90-135 ° |
| Mechanizm pochylania oparcia | 3 – 18 ° |
| Rozmiar fotela | Średni |
| Rozmiary oparcia | 53 x 8.8 x 68 cm |
| Wymiary siedziska | 49 x 47 x 43-53 cm |
| Waga fotela | 16 |
| Rozmiary fotela | 56 x 48 x 110 - 120 cm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.