



| Kolor | Czarny + czerwony |
| Rozmiar fotela | Średni |
| Maksymalna waga | 150 kg |
| Typ wypełniacza | Poliuretan o wysokiej gęstości |
| Materiał ramy | Metal |
| Regulowane podłokietniki | Obrotowe, z regulacją wysokości |
| Typ mechanizmu | Możliwość regulacji wysokości siedziska i nachylenia oparcia |
| Pochylenie oparcia | 90-180 ° |
| Mechanizm pochylania oparcia | 3-18 ° |
| Klasa gazwindy, wysokość podnoszenia | Klasa 4, podnoszenie 80 mm |
| Rama, rozmiar i materiał | 350 mm, metal |
| Koła, rozmiar i materiał | Średnica: 50 mm, z tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości |
| Rozmiary fotela | 68.5 x 60 x 125-133 cm |
| Rozmiary oparcia | 56 x 13.5 x 80.5 cm |
| Wymiary siedziska | 54.5 x 51 x 43-51 cm |
| Waga fotela | 20 kg |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 86.0 x 38.0 x 70.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 26.0 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 70.0 x 37.5 x 86.0 cm |
| Waga netto | 21.3 kg |
| Waga kartonu | 22.55 kg |
| Wymiary kartonu | 70.0 x 33.0 x 86.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.2001 |
| Ilość sztuk w pudełku | 1 |
| ITF-14 | 14714033643655 |
| EAN | 4714033643658 |
| ROHS / CE | Tak |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.2288 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.