



| Koła, rozmiar i materiał | Średnica 60 mm, z plastyku o wysokiej wytrzymałości |
| Maksymalna waga | 120 kg |
| Kolor | Czarny + czerwony |
| Typ wypełniacza | Uformowany poliuretan o wysokiej gęstości |
| Materiał ramy | Metal |
| Regulowane podłokietniki | Możliwość regulacji wysokości |
| Pochylenie oparcia | 90-135 ° |
| Mechanizm pochylania oparcia | 3-18 ° |
| Rozmiar fotela | Duży |
| Rozmiary oparcia | 54 x 4.4 x 84 cm |
| Wymiary siedziska | 53 x 51 x 47-57 cm |
| Waga fotela | 15.2 kg |
| Rozmiary fotela | 56 x 51 x 130-140 cm |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 32.0 x 59.0 x 83.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 18.3 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 32.0 x 59.0 x 83.0 cm |
| Waga netto | 16.3 kg |
| Waga kartonu | 18.0 kg |
| Wymiary kartonu | 32.0 x 59.0 x 83.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.1568 |
| Ilość sztuk w pudełku | 1 |
| ITF-14 | 14714033643549 |
| EAN | 4714033643542 |
| ROHS / CE | Tak |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.1567 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.