



| Kolor | Czarny |
| Rozmiar fotela | Duży |
| Maksymalna waga | 120 kg |
| Typ wypełniacza | Uformowany poliuretan o wysokiej gęstości |
| Materiał ramy | Metal |
| Regulowane podłokietniki | Obrotowe, z regulacją wysokości |
| Pochylenie oparcia | 90-155 ° |
| Mechanizm pochylania oparcia | 3-18 ° |
| Rama, rozmiar i materiał | 350 mm, metal |
| Koła, rozmiar i materiał | Średnica 60 mm, z plastyku o wysokiej wytrzymałości |
| Rozmiary fotela | 66 x 51 x 130-140 cm |
| Rozmiary oparcia | 56 x 4.4 x 84 cm |
| Wymiary siedziska | 53 x 51 x 44-54 cm |
| Waga fotela | 17,5 kg |
| Interfejs | USB |
| Długość kabla | 0,8 +- 5% m |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 65.0 x 32.0 x 84.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 19.5 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 65.0 x 32.0 x 84.0 cm |
| Waga netto | 17.5 kg |
| Waga kartonu | 19.8 kg |
| Wymiary kartonu | 65.0 x 32.0 x 84.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.1749 |
| Ilość sztuk w pudełku | 1 |
| ITF-14 | 14714033643556 |
| EAN | 4714033643559 |
| ROHS / CE | Tak |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.1747 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.