



| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Schemat dźwiękowy | Mono |
| Rozmiar głośników satellite | 1 x 2 " |
| Prawdziwe bezprzewodowe stereo (TWS) | Jest |
| Zakres częstotliwości | 85–20000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 80 dB |
| Żywotność baterii | 5 godz |
| Czas ładowania baterii | 2 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg działania | 10 m |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| Ładowanie przez USB | Jest |
| pojemność akumulatora | 1200 mA·h |
| Typ baterii | 18650 |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5–108.0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność karty MicroSD | 64 GB |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność pamięci USB flash | 64 GB |
| Obsługiwane formaty audio | WAV, MP3 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wysokość | 75 mm |
| Szerokość | 153 mm |
| Głębokość | 75 mm |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 8.1 x 8.1 x 15.8 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.44 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 7.5 x 7.5 x 15.3 cm |
| Waga netto | 0.35 kg |
| Waga kartonu | 26.68 kg |
| Wymiary kartonu | 42.5 x 34.5 x 49.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0719 |
| Ilość sztuk w pudełku | 60 |
| ITF-14 | 14714033650363 |
| EAN | 4714033650366 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.001 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.