



| Moc wyjściowa (RMS) | 7 W |
| Moc satellite (RMS) | 2х3.5 W |
| Rozmiar głośników | 2х2,5 " |
| Zakres częstotliwości | 80–20000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Rodzaj interface | 3.5 mm jack |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulacje | Ogólna głośność |
| Pilot zdalnego sterowania | Przewodowa |
| Zasilanie | USB, 5V |
| Maksymalna odległość między satelitami | 1,1 m |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Parametry satellite | 2х W100хH100хL120 mm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.