



| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Moc satellite (RMS) | 2х2.5 W |
| Zakres częstotliwości | 100–20000 Hz |
| Rozmiar głośników | 2 х 2 " |
| Rodzaj interface | 3.5 mm jack |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulacje | Ogólna głośność |
| Zasilanie | USB, 5V |
| Maksymalna odległość między satelitami | 0.82 m |
| Długość kabla | 1.02 m |
| Kolor | Biały |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.