



| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo, 2.0 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Moc satellite (RMS) | 2x2 W |
| Zakres częstotliwości | 200–18000 Hz |
| Rozmiar głośników | 2х2,5 " |
| Konektor słuchawek | Jest |
| Rodzaj interface | 3.5 mm jack |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulacje | Ogólna głośność |
| Zasilanie | USB, 5V |
| Długość kabla | 1.1 m |
| Kolor | Czarny |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.