



| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo, 2.0 |
| Oprawa akustyczna | Z pasywnym emiterem |
| Rozmiar głośników satellite | 2 х 2 " |
| Prawdziwe bezprzewodowe stereo (TWS) | Jest |
| Zakres częstotliwości | 100–20000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Żywotność baterii | 3 godz |
| Czas ładowania baterii | 3 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg działania | 10 m |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| pojemność akumulatora | 1200 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87,5–108,0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność karty MicroSD | 32 GB |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność pamięci USB flash | 16 GB |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Materiał obudowy | Plastik + metal |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Waga kartonu | 16.0 kg |
| Wymiary kartonu | 25.5 x 35.5 x 46.6 cm |
| Objętość pudełka | 0.0422 |
| Ilość sztuk w pudełku | 24 |
| ITF-14 | 14745090820192 |
| EAN | 4745090820195 |
| MicroUSB przewód do ładowania |
| Przewód 3.5 mm jack - 3.5 mm jack |
| System akustyczny |
| Karta gwarancyjna |
| Instrukcja |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.