



| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo, 2.0 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Moc satellite (RMS) | 2х4 W |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Zakres częstotliwości | 70–20000 Hz |
| Rozmiar głośników | 2х3 " |
| Konektor słuchawek | Jest |
| Wejście mikrofonu | Jest |
| Rodzaj interface | 3.5 mm jack |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulacje | Ogólna głośność |
| Zasilanie | USB, 5V |
| Power supply cable length | 1.08 m |
| AUX cable length | 1.05 m |
| Maksymalna odległość między satelitami | 0.97 m |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 8.5 x 17.2 x 19.5 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.64 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 7.5 x 16.5 x 7.7 cm |
| Waga netto | 0.56 kg |
| Waga kartonu | 16.9 kg |
| Wymiary kartonu | 36.5 x 56.0 x 40.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0773 |
| Ilość sztuk w pudełku | 24 |
| ITF-14 | 14714033651902 |
| EAN | 4714033651905 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0029 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.