



| Komunikacja | Bluetooth |
| Rodzaj słuchawek | Nakladane pełne |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| pojemność akumulatora | 500 mA·h |
| Rodzaj mocowania | Pałąk |
| Bluetooth specyfikacja | V5.0 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Zakres częstotliwości układu radiowego | 2.402–2.480 |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Czułość (słuchawki) | 118 dB |
| Czułość (mikrofon) | 42 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100–16000 Hz |
| Zakres działania | 0–10 m |
| Czas pracy w trybie rozmowy / słuchania muzyki | 9 godz |
| Złącza | Micro-USB do ładowania baterii |
| Materiał słuchawek | Plastik |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 8.2 x 20.0 x 19.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.34 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 8.0 x 17.0 x 15.5 cm |
| Waga netto | 0.2 kg |
| Waga kartonu | 4.0 kg |
| Wymiary kartonu | 21.5 x 42.0 x 43.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0371 |
| Ilość sztuk w pudełku | 10 |
| ITF-14 | 14714033635452 |
| EAN | 4714033635455 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0031 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.