



| Komunikacja | przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Średnica membrany | 10 mm |
| Czułość | 95 dB |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Zakres częstotliwości | 20–20000 Hz |
| Długość kabla | 1,1 m |
| Złącza | 3.5 mm jack |
| Materiał słuchawek | plastik |
| Kolor | czarny |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 9.5 x 2.0 x 11.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.02 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 0.5 x 1.1 x 0.5 cm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.