



| Komunikacja | Bluetooth |
| Rodzaj słuchawek | Bezprzewodowy |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| pojemność akumulatora | 300 mA·h |
| Bluetooth specyfikacja | V5.1 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Zakres częstotliwości układu radiowego | 2.402–2.480 GHz |
| Średnica membrany | 12 mm |
| Czułość (słuchawki) | 105 dB |
| Czułość (mikrofon) | 42 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100–16000 Hz |
| Czas pracy w trybie rozmowy / słuchania muzyki | 4 godz |
| Materiał słuchawek | Plastik |
| Kolor | Biały |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 9.8 x 3.3 x 9.8 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.12 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 5.0 x 3.0 x 5.0 cm |
| Waga netto | 0.05 kg |
| Waga kartonu | 12.6 kg |
| Wymiary kartonu | 25.0 x 53.0 x 36.5 cm |
| Objętość pudełka | 0.0481 |
| Ilość sztuk w pudełku | 100 |
| ITF-14 | 14714033639108 |
| EAN | 4714033639101 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0003 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.