



| Komunikacja | Przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | Douszne |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| Średnica membrany | 10 mm |
| Impedancja (słuchawki) | 16 Ohm |
| Impedancja (mikrofon) | 2.2 kOhm |
| Czułość (słuchawki) | 105 dB |
| Czułość (mikrofon) | 58 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 20–16000 Hz |
| Długość kabla | 1.2 m |
| Złącza | Gniazdo mini-jack 3,5 mm 4 pin |
| Materiał słuchawek | Metal |
| Kolor | Czarny + czerwony |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.