



| Komunikacja | Bluetooth |
| Rodzaj słuchawek | Bezprzewodowy |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| pojemność akumulatora | 300 mA·h |
| Bluetooth specyfikacja | V5.0 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Zakres częstotliwości układu radiowego | 2.402–2.480 GHz |
| Średnica membrany | 10 mm |
| Czułość (słuchawki) | 120 dB |
| Czułość (mikrofon) | 42 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100–16000 Hz |
| Zakres działania | 0–10 m |
| Czas pracy w trybie rozmowy / słuchania muzyki | 4 godz |
| Złącza | Type-C |
| Materiał słuchawek | Plastik |
| Kolor | Biały |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 3.5 x 9.1 x 11.7 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.06 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 2.2 x 4.5 x 6.4 cm |
| Waga netto | 0.04 kg |
| Waga kartonu | 3.17 kg |
| Wymiary kartonu | 20.0 x 26.0 x 36.5 cm |
| Objętość pudełka | 0.019 |
| Ilość sztuk w pudełku | 40 |
| ITF-14 | 14714033639061 |
| EAN | 4714033639064 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0004 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.