



| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo, 2.0 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 2 х 6,5 " |
| Oprawa akustyczna | Typ bas-refleks |
| Lokalizacja portu Bass Reflex | Tył |
| Prawdziwe bezprzewodowe stereo (TWS) | Jest |
| Zakres częstotliwości | 20–20000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 65 dB |
| Żywotność baterii | 2 godz |
| Czas ładowania baterii | 4 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Efekty świetlne | Jest |
| Pilot zdalnego sterowania | Bezprzewodowa |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg działania | 10 m |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz , Akumulator litowo-jonowy |
| pojemność akumulatora | 3600 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5–108.0 MHz |
| Maksymalna obsługiwana pojemność karty MicroSD | 128 GB |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność pamięci USB flash | 128 GB |
| Obsługiwane formaty audio | MP3, WMA |
| Wejście mikrofonu | 6.3 mm jack |
| Liczba wejść mikrofonowych | Dwa |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wysokość | 610 mm |
| Szerokość | 265 mm |
| Głębokość | 270 mm |
| Masa | 6.5 kg |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 31.3 x 71.5 x 31.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 7.5 kg |
| Waga kartonu | 7.4 kg |
| Wymiary kartonu | 31.3 x 71.5 x 31.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0674 |
| Ilość sztuk w pudełku | 1 |
| ITF-14 | 14745090820291 |
| EAN | 4745090820294 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0694 |
| Adapter zasilania |
| System akustyczny |
| Karta gwarancyjna |
| Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania |
| Instrukcja |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.