



| Interfejs | HDMI 1.4 |
| Złącza | HDMI M - HDMI M |
| Długość kabla | 1.5 m |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | N/A |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 16.0 x 0.5 x 16.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.11 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 0.5 x 150.0 x 0.5 cm |
| Waga netto | 0.11 kg |
| Waga kartonu | 22.66 kg |
| Wymiary kartonu | 33.0 x 32.0 x 46.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0491 |
| Ilość sztuk w pudełku | 200 |
| ITF-14 | 44714033873510 |
| EAN | 4714033873512 |
| Waga pudełka wewnętrznego | 2.266 kg |
| Wymiary pudełka wewnętrznego | 32.0 x 32.0 x 4.8 cm |
| Objętość pudełka wewnętrznego | 0.00491464398624 |
| Ilość sztuk w pudełku wewnętrznym | 20 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0001 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.