



| Przeznaczenie | Do smartfonów |
| Sposób mocowania urządzenia mobilnego | Magnes |
| Kąt obracania | 360 ° |
| Uchwyt na kabel | Brak |
| Mocowanie | Na kratkę nawiewu |
| Materiał | ABS + metal |
| Kolor | Czarny |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 5.0 x 7.0 x 7.5 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.08 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 4.2 x 7.0 x 4.2 cm |
| Waga netto | 0.05 kg |
| Waga kartonu | 12.56 kg |
| Wymiary kartonu | 29.5 x 26.9 x 32.4 cm |
| Objętość pudełka | 0.0258 |
| Ilość sztuk w pudełku | 100 |
| ITF-14 | 14714033291320 |
| EAN | 4714033291323 |
| ROHS / CE | Tak |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0003 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.