



| Dla urządzeń z przekątną | ⩽7 " |
| Przeznaczenie | Do smartfonów/tabletów |
| Regulowana odległość między zaciskami | 55–120 mm |
| Kąt obracania | 360 ° |
| Cable holder | Brak |
| Mocowanie | Na szybę |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Czarny |
| Masa | 120 g |
| Masa opakowania | 180 g |
| Rozmiar opakowania | 8 х 8.5 х 13 cm |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.