



Trzy główne`narzędzia dla graczy w jednym pudełku.
| Komunikacja | przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Ilość przycisków | 5 + kółko przewijania |
| Rodzaj sensora | optyczny |
| Rozdzielczość | 800/1800/2400/3200 dpi |
| Prędkość IPS | 30 IPS |
| Maksymalne przyśpieszenie | 10 g |
| Kolor | czarny |
| Długość kabla | 1.5 ±5% m |
| Wymagania systemowe dla komputera | Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Impedancja (słuchawki) | 32 Ohm |
| Impedancja (mikrofon) | 2.2 kOhm |
| Czułość (słuchawki) | 110 dB |
| Czułość (mikrofon) | 54 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 20–16000 Hz |
| Złącza | 2 x 3.5 mm jack |
Podkładka pod mysz komputerową | |
| Wymiary | 280 х 230х 3 mm |
| Materiał | tkanina poddana obróbce cieplnej + guma naturalna |
| Powierzchność | Speed |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.