



| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo, 2.0 |
| Rozmiar głośników satellite | 2х4 " |
| Zakres częstotliwości | 95–18000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 71 dB |
| Żywotność baterii | 4 godz |
| Czas ładowania baterii | 3 godz |
| Wyświetlacz | LED |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg działania | 10 m |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| pojemność akumulatora | 1200 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.0–108.0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność karty MicroSD | 32 GB |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność pamięci USB flash | 32 GB |
| Wejście mikrofonu | 6.3 mm jack |
| Liczba wejść mikrofonowych | Jeden |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 18.0 x 38.0 x 17.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 1.29 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 16.5 x 17.5 x 37.0 cm |
| Waga netto | 1.01 kg |
| Waga kartonu | 8.3 kg |
| Wymiary kartonu | 39.0 x 40.0 x 53.5 cm |
| Objętość pudełka | 0.0855 |
| Ilość sztuk w pudełku | 6 |
| ITF-14 | 14714033650103 |
| EAN | 4714033650106 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0116 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.