Unsupported format: image/pngUnsupported format: image/png




| Moc wyjściowa (RMS) | 70 W |
| Schemat dźwiękowy | 2.0 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 2 x 6,5 " |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2 x 1,5 " |
| Prawdziwe bezprzewodowe stereo (TWS) | Jest |
| Zakres częstotliwości | 40–20000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Żywotność baterii | 8 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Wyświetlacz | LED |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Pilot zdalnego sterowania | Bezprzewodowa |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| pojemność akumulatora | 4400 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5–108.0 MHz |
| Obsługa kart SD | Jest |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Wejście mikrofonu | 6.3 mm jack |
| Liczba wejść mikrofonowych | Dwa |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor | Czarny |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.