



| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Schemat dźwiękowy | Mono |
| Średnica głośnika niskotonowego | 4 " |
| Oprawa akustyczna | Typ bas-refleks |
| Lokalizacja portu Bass Reflex | Przód |
| Żywotność baterii | 3 godz |
| Czas ładowania baterii | 2 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| pojemność akumulatora | 1200 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5–108.0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Waga kartonu | 1.0 kg |
| Wymiary kartonu | 27.9 x 44.1 x 42.9 cm |
| Objętość pudełka | 0.0593 |
| Ilość sztuk w pudełku | 18 |
| ITF-14 | 14745090820147 |
| EAN | 4745090820140 |
| MicroUSB przewód do ładowania |
| System akustyczny |
| Karta gwarancyjna |
| Instrukcja |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.