



| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo, 2.0 |
| Rozmiar głośników satellite | 2 x 1.8 " |
| Prawdziwe bezprzewodowe stereo (TWS) | Jest |
| Zakres częstotliwości | 120–20000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 90 dB |
| Żywotność baterii | 4 godz |
| Czas ładowania baterii | 5-6 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.1 |
| Zasięg działania | 10 m |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| Ładowanie przez USB | Jest |
| pojemność akumulatora | 1200 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5–108.0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność karty MicroSD | 64 GB |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność pamięci USB flash | 64 GB |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Materiał obudowy | Plastik + guma + tkanina |
| Kolor | Graffiti |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Waga kartonu | 9.8 kg |
| Wymiary kartonu | 35.0 x 17.6 x 39.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.024 |
| Ilość sztuk w pudełku | 20 |
| ITF-14 | 14745090820246 |
| EAN | 4745090820249 |
| MicroUSB przewód do ładowania |
| System akustyczny |
| Karta gwarancyjna |
| Instrukcja |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.