



| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo |
| Oprawa akustyczna | Typ bas-refleks |
| Lokalizacja portu Bass Reflex | Tył |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Moc satellite (RMS) | 2 х 3 W |
| Stosunek sygnał/hałas | 80 dB |
| Zakres częstotliwości | 100–20000 Hz |
| Rozmiar głośników | 2 х 2 " |
| Opór elektryczny głośników | 4 Ohm |
| Rodzaj interface | 3.5 mm jack |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulacje | Ogólna głośność |
| Pilot zdalnego sterowania | Przewodowa |
| Regulacje na pilocie zdalnego sterowania | Głośność |
| Zasilanie | USB, 5V |
| Maksymalna odległość między satelitami | 0,2 m |
| Długość kabla | 1 m |
| Wysokość | 77 mm |
| Szerokość | 330 mm |
| Głębokość | 59 mm |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 8.5 x 8.5 x 34.2 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.45 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 5.9 x 7.7 x 33.0 cm |
| Waga netto | 0.4 kg |
| Waga kartonu | 10.4 kg |
| Wymiary kartonu | 36.0 x 36.0 x 45.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0583 |
| Ilość sztuk w pudełku | 20 |
| ITF-14 | 14714033650011 |
| EAN | 4714033650014 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0025 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.