



| Moc wyjściowa (RMS) | 11 W |
| Moc satellite (RMS) | 2х3 W |
| Moc subwoofer (RMS) | 5 W |
| Rozmiar głośników satelity | 2 " |
| Rozmiar głośników subwoofer | 3 " |
| Zakres częstotliwości | 50–20000 Hz |
| Zakres częstotliwości subwoofer | 50–200 Hz |
| Zakres częstotliwości satellite | 200–20000 Hz |
| Zasilanie | USB, 5V |
| Długość kabla | 1 m |
| Rodzaj interface | 3.5 mm jack |
| Materiał obudowy subwoofera | Plastik |
| Maksymalna odległość między satelitami | 1,35 m |
| Materiał obudowy satelit | Plastik |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.