



| Regulacja ostrości | Od 3 cm w nieskończoność, ręczna |
| Rozdzielczość wideo | 1280 x 720 |
| Czujnik | CMOS 1/4 - 2 MP |
| Kąt widoczności obiektywu | 48 ° |
| Bilans białego | Automatyczne |
| Rozdzielczość video | 1280 x 720 (HD 720p) |
| Częstotliwość kadrów | 30 k/sek |
| Częstotliwości filtru migotania oświetlenia otoczenia | 50 Hz, 60 Hz lub brak |
| przycisk Snapshot | Brak |
| Rozdzielczość zapisanego obrazu | 1600x1200 pixel, z wykorzystaniem interpolacji do 3000x4000 pixel |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Interfejs | 3.5 mm mini-jack, USB 2.0 |
| Długość kabla | 1.2 m |
| Mocowanie | Uniwersalne, mocowanie na monitor, giętkie, na powierzchnię poziomą |
| Wymagania systemowe dla komputera | Karta video kompatybilna z Direct X9.0 VGA i wyżej, karta dźwiękowa, wolny USB- port, CPU od 1GHz, 500 MB wolnego miejsca na twardym dysku, Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10 |
| Dodatkowe możliwości | Sterowanie jakością i ostrością, zbliżenie cyfrowe, Oprogramowanie w komplecie |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.14 kg |
| Wymiary kartonu | 31.5 x 31.0 x 53.0 cm |
| Ilość sztuk w pudełku | 50 |
| Waga kartonu | 7.4 kg |
| Objętość pudełka | 0.0425 |
| ITF-14 | 14714033631799 |
| EAN | 4714033631792 |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 10.2 x 5.4 x 14.0 cm |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 10.2 x 5.4 x 14.0 cm |
| Waga netto | 0.1 kg |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0008 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.