



| Regulacja ostrości | Automatyczna |
| Rozdzielczość wideo | 1280 х 720 |
| Czujnik | CMOS 1/4 - 2.0 MP |
| Rodzaj soczewki | Szklana, o pięciu warstwach |
| Rozdzielczość zapisanego obrazu | 2560 x 2048 pix, z interpolacją do 4608 x 3456 pix z interpolacją |
| Kąt widoczności obiektywu | 60 ° |
| Powiększenie cyfrowe | 3 x |
| Bilans białego | Automatyczne |
| Rozdzielczość video | 1280 x 720 (HD 720p) |
| Częstotliwość kadrów | 30 k/sek |
| Częstotliwości filtru migotania oświetlenia otoczenia | 50 Hz, 60 Hz lub brak |
| przycisk Snapshot | Jest |
| Rozdzielczość zapisanego obrazu | 2560 x 2048 pix, z interpolacją do 4608 x 3456 pix z interpolacją |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Długość kabla | 1.5+-10% m |
| Mocowanie | Uniwersalne, giętkie |
| Wymagania systemowe dla komputera | Karta video kompatybilna z Direct X9.0 VGA i wyżej, karta dźwiękowa, Android 3.2 lub wyżej, wolny USB- port, CPU od 1GHz, Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10, 500 MB wolnego miejsca na twardym dysku |
| Dodatkowe możliwości | Sterowanie jakością i ostrością, zbliżenie cyfrowe, funkcję śledzenia twarzy, Oprogramowanie w komplecie |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 7.0 x 14.4 x 12.8 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.17 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 5.8 x 13.3 x 7.0 cm |
| Waga netto | 0.09 kg |
| Waga kartonu | 6.2 kg |
| Wymiary kartonu | 36.8 x 32.0 x 53.6 cm |
| Objętość pudełka | 0.0357 m³ |
| Ilość sztuk w pudełku | 40 szt. |
| ITF-14 | 14714033631973 |
| EAN | 4714033631976 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0013 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.